BLOGGPUSSEL
Campadre.com drar nu igång en rolig tävling
“Campadres Stora Bloggpussel”
Tävlingen går ut på att hitta så många pusselbitar som möjligt på 18 utvalda bloggar (pusselbitar=bilder som är gömda i gamla inlägg på de utvalda bloggarna) och maila sen länkarna till de inlägg där du hittat pusselbitarna till win@campadre.com och ange där att du hittade tävlingen på min blogg. Maila alla länkar på samma gång, och inte en i taget!
Listan på alla bloggar som har en pusselbit och mer info om tävlingen hittar du här -http://www.campadre.com/campadre/bloggpussel/
De små pusselbitarna (bilderna) bildar tillsammans en helhet som kommer att presenteras tillsammans med vinnaren i Campadres nyhetsbrev som går ut till alla medlemmar. Glöm därför inte att registrera dig som ny medlem så att du får nyhetsbrevet.
Tävlingen pågår mellan måndagen den 3:e maj klockan 12:00 och måndagen den 17:e maj klockan 12:00. Den som snabbast hittar alla eller flest pusselbitar vinner!
Priset är ett lyxigt sommarpaket med två parfymer från Burberry (en herr och dam), en nyckelhållare från Gucci och ett halsband från Dior. Totalt värde cirka 3500 kronor.
Lycka till att hitta min pusselbit som är gömd i ett gammalt inlägg nånstans här på BLOGGEN!

