Cykelpremiär

En glad Oliver som äntligen har fått plocka fram cykeln! Blev en liten tur vid vattnet. Klockan är 19.15 på bilden, skönt med ljusare kvällar nu!
Idag har vi varit på Nickiskalas och dans på Lasse Kuhler. Påskägg hann jag köpa också, hittade superfina på Åhlens. Köpte också jättegulligt presentpapper, har ju redan en del presenter till Stella som behöver slås in och gömmas ; )
Hoppas ni haft en bra söndag!


förstå vilken lycka att plocka fram cykeln på våren var något speceillt! Förstår att han är nöjd! SV: Ja riktigt ojud men han är så glad samtidigt när han springer med den så det gör inte nåt
Söt hon är Stella!
Låter som ni haft en härlig helg!
Härligt att få ta fram cyklar, här får vi nog snällt vänta ett tag till /malin
Jag kan riktigt minnas känslan från när man var liten & fick ta vårens första cykel tur.
UNDERBART!! Hoppas solen skiner hela påsken nu så den avslutas med äkta VÅR.
Kramar i Massvis
Å köpte påskäggen på åhlens förra året, de var super fina så tänkte gå dit igen o kolla- måste bara komma ihåg det!:) Jag är verkligen seg med påskägg o har inte köpt påskris än heller!! hihi Kramar
ps. mysigt att få cykla lite, de saknas bara en sol nu!
ds
ps. mysigt att få cykla lite, de saknas bara en sol nu!
ds